Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zimowa Miłość. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Zimowa Miłość

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zimowa Miłość"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zimowa Miłość"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Rozgrywa się tutaj miłosna gierka. Miłość to nie zawsze czułe słówka. Czasem jest się na siebie złym. Chłopak i dziewczyna grają w tej grze przeciw sobie. Jest zima, w jaki więc sposób możesz pokazać swej drugiej połowie, że jesteś w złym humorze? Właśnie! Rzucając kulami śniegu! Rzucacie w siebie kule śniegu, ale to nie takie proste! Zimowy wiatr próbuje zmienić kurs Twojej śnieżki. Co się stanie w śniegu, czy para sobie wybaczy czy pozostaną na siebie źli?

Sterowanie grą

Zagraj w tę miłosną gierkę za pomocą myszki i belki spacji.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/winter-love-conquest.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zimowa Miłość Little Game