Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Weselny Tort. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Weselny Tort

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Weselny Tort"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Weselny Tort"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Oto przed nami Para Nowożeńców. Wszyscy goście chcą złożyć im życzenia. A potem czas na weselnego torta. Goście są bardzo ciekawi jak on wygląda i czy jest smaczny. Dziś ty jesteś cukiernikiem. Ciekawe czy uda Ci się zadziwić gości swoim wypiekiem. Myślę, że tak. Masz w tej grze wiele możliwości przygotownia super tortu weselnego. Powodzenia!

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/sweet_wedding_cakes.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Weselny Tort Little Game