Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ulubiona Fryzura 2. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Ulubiona Fryzura 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Ulubiona Fryzura 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Ulubiona Fryzura 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Masz przed sobą nową wersję gry "Moja ulubiona fryzura". Złap więc za nożyce i szampon i zabierz się szybko do pracy! W tej grze jesteś super fryzjerem, który w swym salonie przyjmuje różnych klientów: kobiety i mężczyzn, dziewczęta i chłopaki. Rób im super fryzury. Przykład pokaże jakiego rezultatu klienci oczekują. Oczywiście możesz eksperymentować - to jest fajne! Kiedy kogoś za bardzo obetniesz lub kolor własów będzie niewłaściwy, nie ma problemu, trzeba poczekać kiedy włosy odrosną, lub wybrać inny kolor farby. Wyślij tę grę do Twoich znajomych z Facebook'a!

Sterowanie grą

Zagraj w tę grę we fryzjera za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/happy-hair-dresser-2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ulubiona Fryzura 2 Little Game