Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ubieranie Nicka Jonasa. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Ubieranie Nicka Jonasa

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Spójż na te piękne obrazki z Nickiem Jonasem. Nick jest jednym z najmłodszych znanych gwiazd muzyki na świecie. Nick Jonas urodził się w Dallas 16 września 1992. Występować zaczął kiedy miał 7 lat. Swój pierwszy przez niego samego napisany utwór został wydany w 2002 roku. Tytuł tego utworu to "Joy to the World". Nick ma trzech braci i razem tworzą grupę "The Jonas Brothers". Jonas jest jednym z najpopularniejszych chłopaków na świecie. W tej grze możesz zmienić Nicka tak, jak Ci się spodoba. Możesz zrobić mu nową fryzurę lub makijaż. Potem możesz wybrać odpowiednie ubrania. Dołącz do tego kilka ciekawych akcesoriów. Możesz nawet, kończąc stylizację, dołączyć do głównej postaci zwierzęta. Teraz jeszcze odpowiednie tło i wszystko powinno wyglądać wspaniale.

Sterowanie grą

Zagraj w tę grę za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/jonas_dressup.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ubieranie Nicka Jonasa Little Game