Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Świat Karłów Część 1. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Świat Karłów Część 1

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Świat Karłów Część 1"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Świat Karłów Część 1"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Po tym jak olbrzymia stopa ludzka rozdeptała całą wioskę plemienia karłów, miniaturowi ludzie zostali zmuszeni do ucieczki i szukania nowego miejsca. Po długich dniach marszu przez lasy, znaleźli wreszcie miejsce, w którym chcieliby od nowa zbudować swoją wioskę. Czy możesz im w tym pomóc?

Sterowanie grą

W tę grę mozesz zagrać za pomocą myszki. Klikaj na przedmioty znajdującye się w różowym menu, które pojawi się w prawej stronie ekranu. Przeciągaj je na miejsce przeznaczenia w budowanej wiosce.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/dwarfs-world.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Świat Karłów Część 1 Little Game