Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Strojenie Pieska Lei. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Strojenie Pieska Lei

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Strojenie Pieska Lei"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Strojenie Pieska Lei"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Hej, nazywam się Lea! Jeżeli już mnie znasz, to wiesz, że bardzo lubię psy. Mam swojego ulubioinego, który nazywa się Sasha. Razem z nim śpiewam piosenki a czasem go ubieram. W ten sposób wpadłam na pomysł stworzenia tej gry dla dziewcząt w ubieranie pieska. W tej grze możesz wybrać swojego ulubionego pieska, któremu będziesz mogła nadać odpowiedni kolor. Następnie wybierz z całego repertuaru ubrań i dodatków te, które Ci się najbardziej spodobają. Sama bardzo lubię ubrać mego pieska Sashę jako super bohatera. Ale jest jeszcze dużo więcej wspaniałych ubrań dla piesków. Jestem pewna, że będziesz miała z tej darmowej gry dla dziewcząt równie dużo przyjemności jak ja! Kiedy już ubierzesz swego pieska wybierz piękne tło. Wszystko możesz wydrukować i pokazać swoim przyjaciółkom!

Sterowanie grą

Sterowanie za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/lea_dog.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Strojenie Pieska Lei Little Game