Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Stroje Ashton Kutcher. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Stroje Ashton Kutcher

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Stroje Ashton Kutcher"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Stroje Ashton Kutcher"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
3.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze możesz nadać słynnemu aktorowi, Ashtonowi Kutcherowi nowy wygląd. Może znasz go lepiej jako Walden Schmidt z serii "Dwóch i Pół" lub jako Rendy z filmu "Sylwester w Nowym Jorku"? W tej grze możesz między innymi zobaczyć jaki kolor skóry mu najbardziej pasuje. Możesz też wypróbować różne rodzaje ubrań w różnych kolorach. Obejrzyj rezultat i porównaj obrazek z tym sprzed metamorfozy. Dużo przyjemności w zabawie!

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę w stylizację, skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/super-star-series-ashton.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Stroje Ashton Kutcher Little Game