Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Śmieszne Papużki. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Śmieszne Papużki

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Śmieszne Papużki"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Śmieszne Papużki"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W domu mam papużkę w klatce. To wspaniałe stworzonko. Potrafi nawet troszkę mówić! Jednak papużki w tej grze mieszkają jeszcze piękniej: żyją w małym raju, schowanym w sercu dżungli. Jakież te papużki są piękne i wyglądają jak prawdziwe! W tej grze możesz się nimi zająć. W tę grę możesz zagrać na różnych poziomach. Na każdym poziomie musisz się postarać, aby wskaźniki opieki zostały zielone. Jeśli się to uda, przejdziesz na następny poziom.

Sterowanie grą

W tę grę w opiekę nad papużkami zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/my-sweet-parrot.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Śmieszne Papużki Little Game