Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Romantyczny Walenty. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Romantyczny Walenty

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Romantyczny Walenty"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Romantyczny Walenty"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Walentynki to dzień, którego nie możesz zapomnieć! Ukradkiem masz przecież też kogoś na oku? Kto wie, może masz przyjaciela lub przyjaciółkę! W dniu Walentego możesz przesłać jemu lub jej prezencik lub kartkę. Może Twoje uczucia znajdą odpowiedź i wszystko skończy się tak dobrze jak z parą w grze? Spróbuj w tej grze jak najwięcej się pocałować. Ileż tu romantyki! Uważaj jednak, nikt nie może Was zauważyć! Spróbuj przejść przez wszystkie pięć poziomów!

Sterowanie grą

W tę miłosną grę możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/valentine_kissing.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Romantyczny Walenty Little Game