Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Przygotowywanie Kebabu. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Przygotowywanie Kebabu

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Przygotowywanie Kebabu"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Przygotowywanie Kebabu"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Na dzisiaj zaplanowaliśmy przygotowanie tureckiego kebabu. Przygotuj potrzebne naczynie i przyrządy. Potrzebować będziesz: - dwie miski - długie patyczki do nadziania na nie kebabu- grill.Zgromadź wszystkie produkty, z których robi się kebab Adana i naucz się jak przygotowuje się to tureckie danie. Na pewno szybko zrozumiesz o co chodzi. Afiyet olsun! Na końcu gry znajdziesz całą receptę, którą można wydrukować.

Sterowanie grą

Zagraj w grę za pomocą myszki i przygotuj wspaniałe danie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/tessas-cooking-kebab.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Przygotowywanie Kebabu Little Game