Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Pomoc Na Stadninie. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Pomoc Na Stadninie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Pomoc Na Stadninie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Pomoc Na Stadninie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bardzo lubisz konie i każdego dnia udajesz się na stadninę, aby tam pomagać w codziennych zajęciach. Uwielbiasz zajmować się tymi zwierzętami. Pewnego dnia właściciel stadniny prosi Cię o zajęcie się końmi podczas kiedy go nie będzie. Jeżeli wykonasz dobrą robotę zostaniesz managerem stadniny. Zrób co w Twej mocy, aby przekonać szefa, że potrafisz stanąć na wysokości zadania. W tej grze masz do przejścia różne poziomy.

Sterowanie grą

W tę grę w opiekę nad końmi zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/horse-farm-assistant.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Pomoc Na Stadninie Little Game