Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Odszukiwanka-Śpiąca Królewna. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Odszukiwanka-Śpiąca Królewna

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w tę bajkową grę z piękną księżniczką. Dawno, dawno temu, w kraju daleko stąd żyła śliczna księżniczka. Nazwano ją Śpiąca Królewna. Śpiąca Królewna to bajka, która po raz pierwszy została opublikowana przez Giambattista Basile we Włoszech, w 1634 roku pod tytułem 'Sole, Luna e Talia'. Później znaleźć ją też można w książce braci Grimm pod tytułem 'Kinder- und Hausmärchen. Śpiąca Królewna to dziewczynka, której zirytowana wróżka przepowiedziała, że w wieku 15 lat ukłuje się wrzecionem i zaśnie na wieki. Tak się dzieje. Na szczęście pojawia się książę, który budzi ją swym czułym pocałunkiem. Po czym się pobierają. Odszukuj różnice na różnych poziomach gry. Do wyboru są trzy opcje: łatwa, średnia i trudna.

Sterowanie grą

W tę grę w odszukiwanie różnic zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/find-the-difference-sleeping-beauty.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Odszukiwanka-Śpiąca Królewna Little Game