Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Odszukiwanka-Alicja w Krainie Czarów. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Odszukiwanka-Alicja w Krainie Czarów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Odszukiwanka-Alicja w Krainie Czarów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Odszukiwanka-Alicja w Krainie Czarów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w tę bajkę-grę z Alicją. Alicja w Krainie Czarów to opowieść napisana przez Lewis Carroll w 1865 roku. Alicja siedzi ze swą starszą siostrą na ławeczce w parku. Kiedy nagle przebiega w jaj pobliżu mówiący Biały Królik, podąża za nim do jamy. Po długim upadku przez tunel nagle otrząsa się w zaczarowanym świecie! W jej podróży przez Krainę Czarów napotyka wiele zagadkowych i dziwnych figur jak Kota z Cheshire, Marcowego Zająca czy Królową Kier, postacie, z którymi przeprowadza trochę pomieszane rozmowy. W końcu się budzi i okazuje się, że wszystko było snem. Przeczytaj w grze całą opowieść i odszukaj wszystkie różnnice między obrazkami. Masz do wyboru trzy opcje trudności gry: łatwą, średnią i trudną.

Sterowanie grą

W odszukiwanie różnic zagraj za pomoca myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/find-the-differences-alice-in-wonderland.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Odszukiwanka-Alicja w Krainie Czarów Little Game