Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Modne Letnie Fryzury. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Modne Letnie Fryzury

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Modne Letnie Fryzury"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Modne Letnie Fryzury"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy również bardzo lubisz obcinać włosy i układać fryzury? W tej grze możesz to robić do woli! Jeżeli resultaty Ci się nie spodobają możesz w każdej chwili zacząć po prostu od nowa. Krótkie włosy, długie włosy, włosy kręcone lub proste, wszystko jest możliwe! Kolor blond, zielony lub fioletowy - do Ciebie należy wybór. Małej księżniczce z tej gry wszystko odpowiada! Zrób piękną letnią fryzurę, tak aby księżniczka wyglądała promiennie.

Sterowanie grą

W tę zabawę we fryzjera zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/little_princess_summer_hair.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Modne Letnie Fryzury Little Game