Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Modne Dziewczęta Barbie. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Modne Dziewczęta Barbie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Modne Dziewczęta Barbie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Modne Dziewczęta Barbie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Barbie to dziewczyna, która lubi być na czasie z modą. Latem wyszukaliśmy dla niej całą serię bikini. Teraz jednak zrobiło się za zimno na plażę. Nadeszła jesień i Barbie chciałaby mieć piękny ciepły sweterek i ładne kozaczki. Poszukaj ich w szafach stojących za Barbie. Barbie ma bardzo wielką garderobę. Możesz ją ubrać jak Ci się najbardziej podoba. Następnie możesz wybrać tło i ozdobić je najróżniejszymi dostępnymi rzeczami. Na przykład dostawić rower lub pieska. Po tym możesz obrazek wydrukować lub wrócić do zajęcia i coś w kompozycji zmienić. W grę możesz zagrać też na 5 poziomach. Grając w ten sposób musisz ubrć Barbie według wzoru w określonym czasie.

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę w strojenie skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/barbie-autumn-fashion.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Modne Dziewczęta Barbie Little Game