Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Modna Zimowa Sue. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Modna Zimowa Sue

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Modna Zimowa Sue"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Modna Zimowa Sue"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przyjaciółka Sue wie, że na zewnątrz jest niezwykle zimno. Może nawet zacznie padać śnieg! Dlatego czeka, abyś ją ciepło ubrała. Masz do wyboru różne kurtki, spodnie i buty. Przejdź na następną stronę w grze i poszukaj piękne tło dla przyjaciółki Sue. Wybierz też piękne, zimowe dekoracje, powiększ je lub zmniejsz i umieść w miejscach, które całość naprawdę upiększą, aby całość wyglądała harmonijnie i atrakcyjnie.

Sterowanie grą

W tę grę w strojenie Sue możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/sues_friend.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Modna Zimowa Sue Little Game