Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Miłość w Dyskotece. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Miłość w Dyskotece

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Miłość w Dyskotece"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Miłość w Dyskotece"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jest sobota wieczorem. Wiele osób ma ochotę na wieczorne wyjście i część z nich wybiera się na dyskotekę. Na dyskotece jest ciekawie, jest dużo młodzieży. Wybierz kim chcesz dziś być i udaj się na poszukiwania ciekawych chłopaków! W tej grze Twoim zadaniem jest uwieść jak najwięcej chłopaków. Uważaj jednak na inne dziewczyny! Możliwe, że mają one podobne plany, ale nie pozwolisz im oczywiście na ich realizację!

Sterowanie grą

Grając we flirtowanie korzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/disco-flirting.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Miłość w Dyskotece Little Game