Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Księżniczka Dora. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Księżniczka Dora

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Księżniczka Dora"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Księżniczka Dora"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dora jest księżniczką. Ma wielką ochotę udać się na spacer, ale chce wyglądać pięknie, jak prawdziwa księżniczka. Czeka więc na Twą pomoc. Czy możesz wyszukać dla niej najpiękniejszy strój? Masz do wyboru najróżniejsze sukienki, buty i korony. Przejdź na następną stronę w grze i poszukaj pięknego tła oraz odpowiednie dekoracje. Wielkość dekoracji można zmieniać i umieścić tam, gdzie uważasz.

Sterowanie grą

Aby wystroić Dorę musisz skorzystać z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/princess_dora.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Księżniczka Dora Little Game