Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Królewna Kopciuszek. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Królewna Kopciuszek

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Królewna Kopciuszek"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Królewna Kopciuszek"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy znasz bajkę o księżniczce Kopciuszku?Kopciuszek to dziewczynka, która musiała spełniać wolę macochy i ciężko pracować. Kopciuszek miał też dwie przyrodnie siostry, które bardzo go nie lubiły. Pewnego dnia książe urządził bal na zamku, na który zaprosił wszystkie młode dziewczęta z okolicy. Kopciuszek nie mógł pójść na bal, bo nie miał sukni balowej. Ale nagle pojawiła się dobra wróżka, która za jednym pociągnięciem swej różdżki stworzyła piękną suknię dla dziewczyny. Z pary myszy i dyni wyczarowała karetę z białymi końmi, tak aby zawieźć dziewczynę na bal, na którym spotka swego księcia! W tej grze Ty jesteś wróżką, która pomoże Kopciuszkowi wyszukać piękne ubrania na bal. Wykreuj piękny obrazek!

Sterowanie grą

W tę grę w ubieranie Księżniczki-Kopciuszka możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/dress_up_cinderella.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Królewna Kopciuszek Little Game