Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Indyk Na Swięta. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Indyk Na Swięta

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Indyk Na Swięta"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Indyk Na Swięta"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dziś upieczemy świątecznego indyka. Zbierz szybko potrzebne przedmioty. Będziesz potrzebować: - Wykałaczkę - Robot kuchenny - Folię aluminiową - Duże żaroodporne naczynie - GarnekZgromadź wszystkie składniki recepty i naucz się jak przygotować wspaniałe i uroczyste danie z indyka. Na pewno szybko uda Ci się poznać tajniki recepty. Pod koniec gry możesz wydrukować całą receptę i spróbować zrobić danie we własnej kuchni. Smacznego!

Sterowanie grą

Zagraj w tę grę w przygotowywanie recepty za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/tessas-cooking-christmas-turkey.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Indyk Na Swięta Little Game