Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Eva-Świąteczna Panna Młoda. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Eva-Świąteczna Panna Młoda

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Eva-Świąteczna Panna Młoda"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Eva-Świąteczna Panna Młoda"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To część serii z Evą. Eva jest najlepszą przyjaciółką Tessy. Poznaliśmy się już z nią w grach: buciki Tessy i Boże Narodzenie z Tessą. Eva ma również swoje własne gry jak na przykład Salon Fryzjerski Evy. W tej grze możesz pomóc Evie w doborze pięknej fryzury dla jej klientów. Teraz jest jednak czas na wspaniałe święto. Eva wychodzi za mąż za swego przyjaciela Boba. Wybrali na to najpiękniejszy czas w roku - Święta Bożego Narodzenia! Wszystko jest pięknie przyozdobione i dookoła pełno jest świecących się choinek. Może nawet spadnie śnieg! Pomóż Evie i Bobowi w wyborze najpiękniejszych strojów. Masz do wyboru bardzo dużą ilość pięknych sukni ślubnych, dodatków, welonów, bucików i bukietów ślubnych. Możesz oczywiście zrobić pannie młodej piękny makijaż według Twego gustu. Wybierz piękną fryzurę i wykończ wygląd Evy. Na końcu wybierz wspaniałe tło dla pary młodej. Na pewno uda Ci się uczynić z Evy i Boba przepiękną parę!

Sterowanie grą

Skorzystaj z myszki, aby zagrać w tę grę - Ślub Evy w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/eva_christmas_wedding.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Eva-Świąteczna Panna Młoda Little Game