Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Domek dla Ptaszków. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Domek dla Ptaszków

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Domek dla Ptaszków"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Domek dla Ptaszków"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W domu mam prawdziwego ptaszka, o którego muszę dobrze dbać, jednak ptaszki w tej grze mają dużo ciekawszą klatkę! Tak jak i o prawdziwego ptaszka tak i tu musisz dobrze zadbać o te małe stworzonka: dać im jedzenie i picie, posprzątać klatkę, postarać się, aby się nie nudziły. Jakie piękne są te ptaszki i wyglądają jak prawdziwe! W tę grę możesz zagrać na różnych poziomach. W każdym razie belki 'opieki' muszą być zielone. Jeśli się to uda, przejdziesz na następny poziom.

Sterowanie grą

Zagraj w tę grę za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/my_sweet_bird.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Domek dla Ptaszków Little Game