Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Cudowny Domek. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Cudowny Domek

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Cudowny Domek"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Cudowny Domek"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Spójrz, jaki cudowny domek! Na pewno i Ty masz ochotę na pomieszkanie w nim! Cóż za piękna okolica, wszystko wydaje się jak z bajki. Tessa spędza krótkie wakacje na tym pięknym gospodarstwie. Jak wygląda tam wszystko wewnątrz? Jak wygląda ogródek? Urządzenie wnętrza najpiękniej jak to możliwe to Twoje zadanie! Dzięki temu Tessa będzie miała jeszcze piękniejsze wakacje! W tej grze możesz zachować przygotowane dekoracje, a dzięki temu za każdym razem od nowa dołączać nowe elementy w gospodarstwie Tessy.

Sterowanie grą

W tę grę w ozdabianie zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/tessas_cottage.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Cudowny Domek Little Game