Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zrób Szwarcwaldski Tort Wiśniowy. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Zrób Szwarcwaldski Tort Wiśniowy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zrób Szwarcwaldski Tort Wiśniowy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zrób Szwarcwaldski Tort Wiśniowy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dziś przygotujemy wspaniały tort fachowo zwany: Schwarzwälder Kirschtorte. Przygotuj szybko potrzebne rzeczy: mikser, miskę, okrągłą formę, łyżki, nóż i rozgrzej piekarnik. Zgromadź wszystkie potrzebne składniki i naucz się jak krok po kroku przygotować to pyszne czekoladowo-wiśniowe ciasto. Na pewno uda Ci się szybko pojąć tajniki recepty. Pod koniec gry możesz wydrukować cały przepis i zrobić ciasto we własnej kuchni.

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby zagrać w tę grę w pieczenie ciasta.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/tessa/TC_SchwarzwalderKirschtorte.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zrób Szwarcwaldski Tort Wiśniowy Little Game