Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zimowy Flirt. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Zimowy Flirt

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zimowy Flirt"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zimowy Flirt"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Barbara, piękna, młoda dziewczyna jest po raz pierwszy na wakacjach zimowych. Dowiedziała się, że na takich wakacjach można poznać wielu ciekawych chłopców i to prawda! Chciałaby ich jak największą ilość poznać i uwieść, ale nie jest jedyną, która ma taki plan. Skoro tylko jej uwaga skupi się na jednym z chłopaków od razu wzbudza on zainteresowanie jej konkurentek! Klikaj jak najszybciej na chłopca z marzeń, a w ten sposób będziesz miała szanse zdobyć serce ulubieńca. A inne dziewczyny pozostaną zazdrosne i same. Uważaj na dany Ci czas i na poziom energii: jeżeli się spóżnisz lub zabraknie Ci energii, będziesz musiała zaczynać od początku.

Sterowanie grą

W tę grę we flirtowanie możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/winter_flirting.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zimowy Flirt Little Game