Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zimowa Moda i Przyjaciele. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Zimowa Moda i Przyjaciele

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zimowa Moda i Przyjaciele"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zimowa Moda i Przyjaciele"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Do dzieła, fashion designer: jest dosyć do zrobienia! Czwórka przyjaciół czeka, aby się nimi zająć i ubrać ich w zimowe stroje. Mają ochotę udać się na zimowy spacer, więc potrzebują czegoś ciepłego. Masz do wyboru różne ciepłe kurtki, spodnie, buty, szale, ciepłe czapki, okulary i swetry. Poszukaj jakie kolory i jaki styl Ci najbardziej odpowiadają i wypróbuj wszystko. W tej grze możesz wypróbować również różne kolory włosów i styl fryzury. Możesz też wybrać kształt twarzy, kolor skóry i makijaż. Możesz więc czwórkę przyjaciół wystylizować całkowicie według własnego smaku!

Sterowanie grą

Zagraj w tę grę za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/dressup-winter-friends.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zimowa Moda i Przyjaciele Little Game