Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wystrój Lady Gaga. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Wystrój Lady Gaga

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wystrój Lady Gaga"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wystrój Lady Gaga"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Spójrz na te piękne obrazki z Lady Gaga. Lady Gaga jest już bardzo popularną gwiazdą muzyki pop, choć ma dopiero 23 lata. Swoje imię zawdzięcza piosence grupy Queen - "Radio Ga-Ga". Lady Gaga jest znana z ekstrawaganckich strojów i dużej ilości peruk. Sama napisała swój utwór nr 1 "Just Dance" en "Poker Face". Stały się one hitami. Nadaj Lady Gaga nowy wygląd. Zacznij od fryzury i makijażu. Następnie wybierz klika części garderoby. Uwaga: sukienki mogą zmieniać kolory. Wyszukaj też dla niej bransoletki i łańcuszki. Lady Gaga jest gotowa do występu!! Możesz ją zaprezentować na różnych tłach.

Sterowanie grą

Sterowanie: Zagraj w tą grę za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/lady_gaga_titter.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wystrój Lady Gaga Little Game