Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wystrój Beyoncé. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Wystrój Beyoncé

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wystrój Beyoncé"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wystrój Beyoncé"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Spójrz na te piękne obrazki z Beyoncé. Beyoncé Giselle Knowles urodziła się 4 września. Znana stała się występując ze sławnym zespołem dziewcząt - Destiny's Child. Jeszcze w czasie występów z Destiny's Child i potem nagrała kilka singli solo. Jej ostatnim głośnym hitem numer 1 jest "If I Ware a Boy" i "Single Ladis (Put a Ring on It)". W tej grze nadaj Beyoncé nowy wygląd. Zacznij od fryzury i makijażu. Następnie wybierz klika części garderoby. Uwaga: sukienki mogą zmieniać kolor. Wybierz dla niej jeszcze kilka bransoletek i łańcuszków i gotowa jest nowa Beyoncé. Możesz ją zaprezentować na tle różnych tapet.

Sterowanie grą

Sterowanie: Zagraj w tę grę w strojenie za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/beyonce_dressup.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wystrój Beyoncé Little Game