Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Walentynkowa Odszukiwanka. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Walentynkowa Odszukiwanka

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Walentynkowa Odszukiwanka"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Walentynkowa Odszukiwanka"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Każdego roku w lutym jest czas na romantykę. Czy masz też tajemniczą miłość? Jeśli tak, to Walentynki są czasem na podjęcie akcji. Kup lub wymyśl własną kartkę walentynkową i wyślij ją do swojej ukochanej czy ukochanego. Kto wie może zakwitnie coś pięknego z tej skrytej miłości... W tej grze walentynkowej możesz już teraz pomarzyć przy romatycznych obrazkach. W grę możesz zagrać na trzech różnych poziomach: prostym, średnim i trudnym.

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę walentynkową grę skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/find-the-differences-valentine.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Walentynkowa Odszukiwanka Little Game