Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Valentine Conquest. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Valentine Conquest

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Valentine Conquest"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Valentine Conquest"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Walentynki, nareszcie masz szansę spróbować zawładnąć sercem ukochanego chłopaka lub dziewczyny. Rzucaj serca w stronę ukochanej osoby i spróbuj robić tak, aby opróżniła się jego/ jej belka miłości. Bonusowe serduszka z monetą są warte pieniędzy. Te pieniądze można później wykorzystać do zakupienia specjalnych serc. Wśród specjalnych serc znajdziesz serduszka potrójne, które zwiększają szansę trafienia celu o trzy razy; prezenciki, które dają pewność trafienia; ciemnoczerwone serca, które mają dwa razy tyle siły; serca w kostkach lodu, którymi możesz zamrozić swój cel na trzy kolejki. Dużo przyjemności w dniu Świętego Walentego!

Sterowanie grą

Za pomocą strzałek w prawo i w lewo wybierzesz swą pozycję. Możesz przemieścić się ograniczoną ilość razy: zobaczysz to na zielonej belce. Strzałki w górę i w dół pomogą w wyborze kąta. Belka spacji to siła strzału, puszczenie jej to wystrzał serduszka.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/valentine-conquest.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Valentine Conquest Little Game