Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Świąteczne Śniadanie. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Świąteczne Śniadanie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Świąteczne Śniadanie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Świąteczne Śniadanie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jakie nakrycie do śniadania chciałabyś zastać po wstaniu rano z łóżka? Czy chciałabyś mieć do wyboru różne dania czy wolałabyś, aby śniadanie stało już gotowe przy Twoim miejscu przy stole? Masz teraz szansę, aby pokazać jak wygląda Twój idealny stół ze śniadaniem. Możesz wybrać jaki lubisz chleb, wafle, naleśniki, donutsy itd. Masz do wyboru bardzo wiele, również jeżeli zdecydujesz się tylko na owoce. Możesz też zdecydować co chcesz wypić i z jakiej szklanki, czy może chcesz mieć przed sobą cały dzbanek picia. Jeżeli lubisz śniadania na gorąco możesz się zdecydować na jajecznicę z bekonem lub bez, lub na jajka usmażone w ładnej formie. Daj ponieść się fantazji. Kiedy skończysz i stół będzie wyglądał jak z Twych marzeń, możesz obrazek wydrukować i pokazać innym Twoje idealne śniadanie.

Sterowanie grą

W tej grze korzystaj z myszki

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/cutezee/breakfast_decoration.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Świąteczne Śniadanie Little Game