Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Stylizacja Victorii Beckham. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Stylizacja Victorii Beckham

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Stylizacja Victorii Beckham"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Stylizacja Victorii Beckham"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Spójż na te obrazki przedstawiające Victori ę Beckham. Victoria urodziła się w Harlow, w Anglii 17 kwietnia 1974. Stała się popularna dzięki występom z grupą pop Spice Girls. Pseudonim Victorii to Posh Spice. Victoria zrobiła karierę w świecie mody: wykonywała między innymi projekty jeansów dla Rock & Republic. Jest żoną sławnego Davida Beckhama i razem mają trzech synów. W tej grze możesz wystylizować Victorię wedłóg własnej fantazji. Możesz jej zrobić nową fryzurę i zrobić makijaż. Następnie wybrać ciekawe, pasujące ubrania. Załóż jej też piękne dodatki. Obok niej możesz umieścić jej synów. ZNa romantycznym tle będą wyglądali wspaniale.

Sterowanie grą

Sterowanie: zagraj w tą grę w stylizację za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/victoria_dress_up.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Stylizacja Victorii Beckham Little Game