Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Stylizacja Anne Hathaway. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Stylizacja Anne Hathaway

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Stylizacja Anne Hathaway"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Stylizacja Anne Hathaway"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w ciekawą grę w stylizację, tym razem z aktorką Anną Hathaway w roli głownej. Zrób jej makijaż i wybierz piękne stroje. Czy ona ciągle jest podobna do siebie czy wygląda jak ktoś inny? Anne to amerykańska aktorka, znana z filmów jak Tajemnica Brokeback Mountain czy Pamiętnik Księżniczki. To aktorka o klasycznnej urodzie. Jej przykładem są słynne aktorki Judy Garland i Meryl Streep. Duzo przyjemności w tej grze ze sławami.

Sterowanie grą

W tę grę z celebrytką zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/superstar_series_anne.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Stylizacja Anne Hathaway Little Game