Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Styl Modnych Parek. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Styl Modnych Parek

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Styl Modnych Parek"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Styl Modnych Parek"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Za godzinkę zaczyna się pokaz mody! Postaraj się aby czwórka Twoich przyjaciół przyćmiła wszystkich biorących udział w konkursie mody. Nadaj piękny kształt ich twarzom, postaraj się o piękne fryzury i nadaj piękny kolor ich skórze. Nie zapomnij pomalować paznokci dziewczynom, zrobić im makijaż oczu i pomalować usta! A teraz ubrania. Spróbuj kombinować różne kolory, styl i wzory. Wybierz nie tylko spodnie, swetr i tenisówki, ale zwróć też uwagę na kamizelkę czy czerwone buty dla mężczyzn. No, jesteśmy ciekawi czy Twoi modele wyróżnią się w czasie pokazu!

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę w ubieranie, skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/tessas_fashion_friends_v2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Styl Modnych Parek Little Game