Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Strojenie Weselnej Sali. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Strojenie Weselnej Sali

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Strojenie Weselnej Sali"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Strojenie Weselnej Sali"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy również uwielbiasz uroczystaści weselne? Panna młoda w pięknej sukni ślubnej i pan młody w szykownym garniturze. Dziś masz okazję przygotować taką uroczystość. Należy przygotować Urząd Stanu Cywilnego, przyjęcie i wiele innych rzeczy. Wyszukaj odpowiednie meble, rośliny, kwiaty, i balony. Możesz nawet wybrać obsługę i gości! Na końcu wybierz piękną Panne Młodą i Pana Młodego. W tej romantycznej grze możesz puścić wodze fantazji. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

W tę grę w strojenie weselnej Sali za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/marysweddingparty.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Strojenie Weselnej Sali Little Game