Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Strój Dla Katy Perry. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Strój Dla Katy Perry

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Strój Dla Katy Perry"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Strój Dla Katy Perry"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Katy jest znaną gwiazdą muzyki pop. W swojej garderobie posiada wiele pięknych sukienek. Nadaj jej w tej grze wspaniały wygląd. Zacznij od fryzury i gustownego makijażu. Następnie wybierz kilka części garderoby. Uwaga: kolor sukienek można zmieniać. Wybierz biżuterię- piękne bransoletki i łańcuszki. Dopasuj wszystko do siebie i gotowe - spójż jak pięknie wygląda nowa Katy Perry! Możesz ją zaprezentować na tle różnych tapet. Dużo przyjemności.

Sterowanie grą

Sterowanie: Zagraj w tą grę w strojenie za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/katy_perry_titter.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Strój Dla Katy Perry Little Game