Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ślub Barbie. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Ślub Barbie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Ślub Barbie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Ślub Barbie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Robi się wiosna i wiele zakochanych par planuje wzięcie ślubu. Również Barbie. Dziś chce wybrać swą suknię ślubną i zobaczyć jaka będzie do niej pasować fryzura i makijaż. Wypróbuj też różne buty i bukiety ślubne, tak, aby Barbie wyglądała olśniewająco. W tej grze masz do wyboru dwie części: w jednej możesz BArbie ubrać samodzielnie, w innej musisz spróbować ubrać ją według wzoru. W dalszej części gry możesz również zrobić zdjęcie swojej kreacji i je zachować. Dużo przyjemności w czasie tej kreatywnej gry!

Sterowanie grą

Aby zagrać w grę w strojenie skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/barbie_wedding_dress.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ślub Barbie Little Game