Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Salon Fryzjerski Ewy. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Salon Fryzjerski Ewy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Salon Fryzjerski Ewy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Salon Fryzjerski Ewy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To czwarta część serii z Tessą. Ewa jest najlepszą przyjaciółką Tessy. Poznałaś/łeś ją już w grze Buciki Tessy. Tessa i Ewa wybrały się w tej grze do miasta, aby kupić nowe buty. Teraz musisz pomóc Ewie. Ewa ma salon fryzjerski. Whaw, ależ on wygląda nowocześnie i trendy. Chciałaby, aby jej klienci dowiedzieli się, że jest to najlepszy salon w mieście. Chciałaby zasłużyć na 5 gwiazd. Czy możesz jej w tym pomóc? Zrób dokładnie taką fryzurę klientom, o jaką proszą. Jeżeli zrobisz wszystko według planu zarobisz gwiazdę. Możesz też zagrać we "free model": nie zarobisz w tym przypadku gwiazdy, ale będziesz mógł zrobić fryzurę według własnego pomysłu.

Sterowanie grą

Skorzystaj z myszki aby wykonywać czynności w salonie fryzjerskim.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/eva_s_hair_studio.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Salon Fryzjerski Ewy Little Game