Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Romantyczna Moda Walentynkowa. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Romantyczna Moda Walentynkowa

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Romantyczna Moda Walentynkowa"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Romantyczna Moda Walentynkowa"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dziś wyszukamy stroje dla czwórki przyjaciół, którzy chcą stylowo świętować Walentynki. Możesz poszukać dla nich ubrania i makijaż? Masz możliwość dopasowywania kolorów i form. Masz nawet możliwość polakierowania paznokci dziewcząt! Wybierz do tego piękne pierścionki, aby tak wykończyć całość. Wow, tak piękny pierścionek chciałaby dostać na pewno każda Walentynka! Wybierz też lokację gdzie obie pary spędzą romantyczne Walentynkki. Czy będzie to Paryż czy Holandia z wiatrakami, Polska czy inny kraj? Spędzą noc w zamku czy na morzu? Udadzą się w podróż sportowym autem czy zdecydują na posiedzenie na ławce w romantycznym ogrodzie? Wypróbuj wszystko i najlepszym momencie zrób zdjęcie. Wstaw je na Facebook, aby pokazać znajomym jak dobry masz gust w wyborze romantycznego stroju.

Sterowanie grą

W grze wykorzystaj myszkę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/valentine-friends-in-love.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Romantyczna Moda Walentynkowa Little Game