Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Robienie Projektów. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Robienie Projektów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Robienie Projektów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Robienie Projektów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zaprojektuj wygląd dziewczyny, chłopaka czy kotka. Wybierz twarz, przemyśl strój i stwórz postacie według własnego gustu.

Sterowanie grą

W tą grę możesz zagrać za pomocą myszki. - Ubieranie: wybierz strój z szafy, aby móc ubrać modele. - Makeover twarzy: wybierz twarz i fryzurę lub pozwól to zrobić komputerowi! - Projektowanie: zaprojektuj własne ubrania i wymyśl wzory - Drukowanie: wydrukuj swoje kreacje aby je zachować na pamiątkę lub pokazać innym

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/makeover_designer.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Robienie Projektów Little Game