Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Przyjaciele Na Słońcu. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Przyjaciele Na Słońcu

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Przyjaciele Na Słońcu"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Przyjaciele Na Słońcu"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jest gorący dzień, sam środek wakacji. Ewa, Bob, Tessa i Tom planują wybranie się na basen. Możesz im pomóc w wybraniu odpowiednich strojów? Oczywiście pasuje do tego odpowiedna fryzura. Ponieważ jest bardzo ciepło może wygodniej będzie kiedy dziewczyny zepną włosy, ale do Ciebie należy decyzja. Wypróbuj różne kombinacje ubrań, różne rodzaje makijażu i fryzur i poczuj się prawdziwym kreatorem mody, stylistą i fryzjerem w tej ciekawej grze, która wymaga kreatywnego podejścia! Ustaw leżaki i parasole przy basenie. Tu nasza grupka przyjaciół b edzie mogła wypocząć i nacieszyć się pięknym dniem. Zrób zdjęcie najpiękniejszej kombinacji i pokaż je znajomym na Facebooku.

Sterowanie grą

W tę grę w modę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/hot-summer-fashion-v2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Przyjaciele Na Słońcu Little Game