Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Piękne Letnie Stópki. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Piękne Letnie Stópki

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Piękne Letnie Stópki"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Piękne Letnie Stópki"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kiedy na dworze robi się gorąco większość dziewcząt ma ochotę na sandałki i lekkie buciki. W tej grze możesz wybrać jakie sandałki lub klapki może założyć Tessa. Również jaki kolor paznokci jej najbardziej pasuje. Buciki i stopy Tessy możesz też ozdobić łańcuszkami i kokardkami. Masz do wyboru modus, w którym samodzielnie możesz zdecydować co założy Tessa lub modus, w którym musisz ją ubrać według wzoru.

Sterowanie grą

Aby zagrać w grę z Tessą skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/tessas-summer-shoes.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Piękne Letnie Stópki Little Game