Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Pieczenie Baklawy. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Pieczenie Baklawy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Pieczenie Baklawy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Pieczenie Baklawy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dziś przygotujemy słodki, turecki przysmak-baklawę. Przygotuj szybko niezbędne, kuchenne przybory:-garnek -patelnię z grubym dnem, -formę do pieczenia o wymiarach 15x20cm.Zgromadź wszystkie składniki z recepty i naucz się w tej grze jak przygotować przepyszną baklawę. Na pewno uda Ci się szybko poznać tajniki recepty. Pod koniec gry możesz wydrukować cały przepis. Do gry dołączony jest też filmik, który pokazuje jak w niej postępować. Powodzenia!

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę w przygotowywanie ciasta skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/tessas-cooking-baklava.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Pieczenie Baklawy Little Game