Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Odszukiwanka - Śnieżka. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Odszukiwanka - Śnieżka

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Odszukiwanka - Śnieżka"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Odszukiwanka - Śnieżka"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej baśniowej grze główną rolę gra Królewna Śnieżka. Bajka o Śnieżce jest bardzo znana, a została napisana przez braci Grimm. To niemiecka bajka. Bajka została wykorzystana przez Walt'a Disney'a do stworzenia piewrszego filmu animowanego, który trwał dłużej niż godzinę. W bajce Śnieżka zostaje zostawiona przez myśliwego w środku lasu. Błądząc trafia do domku siedmiu krasnoludków. Przeczytaj w grze całą opowieść. Twoim zadaniem w grze jest odnaleźć na każdym poziomie wszystkie różnice. Masz do wyboru opcje: łątwą, średnią i trudną.

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby zagrać w tę grę w szukanie różnic.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/find-the-differences-snowwhite.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Odszukiwanka - Śnieżka Little Game