Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Odszukiwanka Czerwony Kapturek. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Odszukiwanka Czerwony Kapturek

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Odszukiwanka Czerwony Kapturek"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Odszukiwanka Czerwony Kapturek"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w bajkową grę z Czerwonym Kapturkiem. Czerwony Kapturek to bajka spisana przez Braci Grimm. Mama Czerwonego Kapturka poprosiła go, aby nie rozmawiając z nikim w lesie po drodze do babci zaniósł chorej staruszce kilka przysmaków. Jednak dziewczynka nie posłuchała polecenia mamy i wygadała się wilkowi dokąd idzie. To nie było zbyt korzystne... Ta bajka to również ostrzeżenie dla dzieci, aby dobrze słuchać swoich rodziców. Na podstawie bajki o Czerwonym Kapturku napisano piosenki i wystawiano musicale. Również można ją znaleźć w filmie Shrek 2. Rozwiąż na każdym poziomie różnice. Masz do wyboru trzy różne opcje gry: łatwą, średnią i trudną.

Sterowanie grą

Zagraj w tę grę w odszukiwanie różnic za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/ftd_redridinghood.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Odszukiwanka Czerwony Kapturek Little Game