Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Niebieskie Akwarium. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Niebieskie Akwarium

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Niebieskie Akwarium"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Niebieskie Akwarium"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Otrzymujesz właśnie luksusowe akwarium dla Twoich rybek! Są w nim różne ciekawostki: na przykład robione są fale, dzięki którym rybki nauczą się lepiej pływać, zabawka, dzięki której nie będą się nudzić i skała którą mogą popychać i rozwalać i dzięki temu ćwiczyć siłę. Jest tam też dopływ tlenu, kącik za koralowcem, gdzie można spać, umywalnia z roślin morskich, dzięki którym rybki mogą się wyczyścić.. Pobaw się z rybkami w tej luksusowej willi!

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę wspaniałą grę skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/my_sweet_fish.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Niebieskie Akwarium Little Game