Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Narodziny Maluszka. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Narodziny Maluszka

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Narodziny Maluszka"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Narodziny Maluszka"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Hurra, właśnie przyszło na świat niemowlę! Zabierz się szybko do roboty i urządź mieszkanie na przyjęcie małego człowieczka. Miękkie przytulanki w łóżeczku w pokoju stołowym i zabawki w pokoju dziecięcym są na pewno dobrym pomysłem. Ogród jest ozdobiony balonami, a w kuchni stoi przygotowana butelka mleka. Z wizytą przyjdzie rodzina i sąsiedzi, aby podziwiać maluszka. W tej ciekawej grze w ozdabianie możesz nawet wybrać jakie niemowlę znajdzie się w domu. Moga to być bliźniaki, a nawet trojaczki! Zrób z wnętrz przytulny dom dla rodziny z niemowlakiem! To jest Primavita-gra.

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby zagrać w tę grę w urządzanie wnętrza.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/babyinthehousee.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Narodziny Maluszka Little Game