Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Mój kochany chomik. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Mój kochany chomik

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Mój kochany chomik"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Mój kochany chomik"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze główną rolę grają chomiki. Czy też lubisz te małe i miłe zwierzątka? Chomiki mieszkają w pięknej posiadłości. Na pierwszym poziomie gry musisz zadbać o jednego chomika. Możesz chomika podnieść i umieścić w dowolnym miejscu. Na przykład przy jedzeniu, lub wodzie, aby mógł się napić, przy karuzeli, aby mógł trochę poćwiczyć i się poruszać i w innych miejscach. W ten sposób chomik pozostanie zdrowy i zadowolony. Uważaj na zęby chomika. Jeżeli staną się zbyt długie, chomik będzie mógł uciec! W tej grze masz do przejścia różne poziomy. Na każdym poziomie dochodzi do gry jeden nowy chomik, który wymaga uwagi.

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę z chomikami, skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/sweet_hamster.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Mój kochany chomik Little Game