Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Modna Miley Cyrus. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Modna Miley Cyrus


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze możesz poszukać ciekawe i modne kombinacje dla Miley Cyrus. Miley urodziła się we Franklinie, w Amerykańskim stanie Tennessee. Ma wiele przezwisk, na przykład Smiley, Milzz, Mile i Miles. Jej imię Miley powstało z kombinacji tych przezwisk. Ponieważ jako dziecko często się śmiała zostało jej prawdziwe imię -Destiny Hope zastąpione przezwiskiem Smiley, skróconym potem do Miley. Miley zdecydowała się potem używać tego imienia. Ta znana aktorka i piosenkarka gra również na pianinie, gitarze i perkusji. Sławę uzyskała grając w filmie Hannah Montana. W tej serii gra ona Miley Stewart, normalną dziewczynę, która chodzi do szkoły, ale która ma też drugie życie-jako znana piosenkarka Hannah Montana. Stwórz w tej grze nowy wygląd Miley Cyrus i zrób zdjęcie upamiętniające Twoją kreację.

Sterowanie grą

W tę grę z Miley Cyrus możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/miley-cyrus-fashion.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Modna Miley Cyrus Little Game