Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Modna Miley Cyrus. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Modna Miley Cyrus

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Modna Miley Cyrus"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Modna Miley Cyrus"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze możesz poszukać ciekawe i modne kombinacje dla Miley Cyrus. Miley urodziła się we Franklinie, w Amerykańskim stanie Tennessee. Ma wiele przezwisk, na przykład Smiley, Milzz, Mile i Miles. Jej imię Miley powstało z kombinacji tych przezwisk. Ponieważ jako dziecko często się śmiała zostało jej prawdziwe imię -Destiny Hope zastąpione przezwiskiem Smiley, skróconym potem do Miley. Miley zdecydowała się potem używać tego imienia. Ta znana aktorka i piosenkarka gra również na pianinie, gitarze i perkusji. Sławę uzyskała grając w filmie Hannah Montana. W tej serii gra ona Miley Stewart, normalną dziewczynę, która chodzi do szkoły, ale która ma też drugie życie-jako znana piosenkarka Hannah Montana. Stwórz w tej grze nowy wygląd Miley Cyrus i zrób zdjęcie upamiętniające Twoją kreację.

Sterowanie grą

W tę grę z Miley Cyrus możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/miley-cyrus-fashion.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Modna Miley Cyrus Little Game