Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Modna Dora. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Modna Dora

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Modna Dora"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Modna Dora"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dora wie, że na zewnątrz jest zimno. Będzie mróz i może spadnie śnieg! Tak jak teraz jest ubrana, nie może wyjść na dwór, więc czeka, kiedy założysz jej coś odpowiedniego. Masz do wyboru różne kurtki, spodnie, kozaczki itd. Przejdź na następną stronę w grze i poszukaj odpowiednie tło pasujące do Dory. Poszukaj następnie pasujące do zimy ozdoby. Ozdoby te możesz powiększać lub zmniejszać i umieścić tam gdzie Ci się to spodoba.

Sterowanie grą

W tę grę w ubieranie Dory możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/dora-girl-winter.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Modna Dora Little Game